Bu hafta oynanacak olan maçların ardından 2 aylık ara olacak…

MHK Şubat ayı eğitim çalışmaları devam ediyor MHK Şubat ayı eğitim çalışmaları devam ediyor

 Amatör Lig’de 7.hafta

maçları oynanacak

8 TAKIMLA devam edilen Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde hafta sonu bizleri birbirinden zorlu 4 karşılaşma bekliyor.

Amatör Küme Futbol Ligi’nde cumartesi  ve pazar oynanacak olan 2’şer karşılaşmanın ardından sezonun işlk yarısı sona erecek.

Ligde heyecan fırtınasının tavan yaptığı, zirve yarışında çekişmeli ve kıran kırana maçlara sahne olan Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 7.haftasının açılış maçında, ligde 1 maç eksiği bulunan, topladığı 13 puanla da 2.sırada yer alan Yabanlıspor ile 1 puanla son sırada bulunan Mucurgücüspor karşı karşıya gelecek. Saat 12.00’da başlayacak olan karşılaşma Bağbaşı Çim Sahası’nda oynanacak.

7.haftanın 2.karşılaşmasında son 3 karşılaşmasından galibiyetle ayrılan Minik Kramponlar ile son maçında Yeşil Kamanspor’a farklı skorla kaybeden Kırkent FK, Bağbaşı Çim sahasında saat 14.30’da karşı kaşıya gelecek.

Amatör Küme Futbol Ligi’nde heyecan Pazar günü 2 karşılaşmayla devam edilecek. Lige şampiyonluk parolasıyla başlayan ve son haftalardaki puan kayıplarıyla 4.sıraya kadar gerileyen Çiçekdağı Belediyespor, Boztepe İlçe Stadyumu’nda Kaman Cevizspor’la karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 13.00’da başlayacak.

7.haftanın ve ilk yarının son karşılaşmasında, 1 maç eksiği bulunan ve topladığı 15 puanla yenilgisiz lider durumda bulunan Yeşil Kamanspor, sahasında zirvenin uzağında kalan 40 Şehirgücüspor’la karşı karşıya gelecek. Kaman İlçe Stadyumu’ndaki karşılaşma saat 14.00’da başlayacak.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde sezonun 2.yarısının maçları 10-11 Şubat 2024 tarihlerinde kaldığı yerden edecek.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)