8 TAKIMIN çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadeleye Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla devam edilecek.

Ligde her hafta liderin değiştiği haftalar ilerledikçe heyecan fırtınasının tavan yaptığı Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde 10’uncu hafta Cumartesi 2, Pazar günü de oynanacak olan 2 karşılaşmayla devam edilecek.

Ligin 10’uncu haftasının açılış maçında geçtiğimiz hafta sahasında Gençlikspor’a 4-1’lik farklı skorla mağlup olan ve zirve yarışında ağır yara alan Yeşil Kamanspor, deplasmanda ligde hedefi kalmayan Yedigülspor’a konuk olacak. Yedigülspor ile Yeşil Kamanspor arasındaki 10’uncu haftanın açılış maçı Cumartesi günü saat 12.00’da Bağbaşı Çim sahasında oynanacak.

10’uncu haftanın 2’nci karşılaşmasında ise şampiyonluk yolunda son 2 maçını kazanan Yabanlıspor ile ligde zirvenin uzağında kalan 40 Şehirgücüspor karşı karşıya gelecek. Bağbaşı tesislerinde oynanacak olan karşılaşma saat 14.00’da başlayacak.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nin 10’uncu haftasının heyecanı Pazar günü 2 karşılaşmayla devam edilecek.

Grupta topladığı 21 puanla lider durumda bulunan Kaman Cevizspor, kendi sahasında ligin son sırasında yer alan Atakspor’u konuk edecek. Kaman Cevizspor ile Atakspor arasında oynanacak karşılaşma Pazar günü saat 14.00’da Kaman İlçe Stadyumunda oynanacak.

Ligin 10’uncu haftasının kapanış maçında şampiyonluğun güçlü adaylarından olan Gençlikspor, Bağbaşı Sentetik sahasında Çiçekdağı Belediyespor’u konuk edecek. Haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen maçı Pazar günü saat 15.00’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)