Haftanın maçında lider Yabanlıspor, 40 Şehirgücüspor’la karşılaşacak…

Amatör Küme’de yine 3 maç var

KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadeleye Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 3 karşılaşmayla devam edilecek. Ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluk yarışı nefesleri keserken, Cumartesi ve Pazar günü 13.haftasında oynanacak olan karşılaşmaların ardından gelecek hafta amatör küme futbol ligi sona erecek.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 13.haftasının açılış maçında Minik Kramponlar ile Kaman Cevizspor karşı karşıya gelecek. Cumartesi günü saat 12.00’da başlayacak olan karşılaşma Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak.

Cumartesi günü oynanacak olan günün 2.maçında lider Yabanlıspor’un 1 puan gerisinde 2.sırada yer alan Yeşil Kamanspor kendi sahasında Kırkent FK ile karşılaşacak. Kaman İlçe Stadyumu’ndaki maç saat 14.00’da başlayacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 13.haftasının kapanış maçında Lider Yabanlıspor ile son haftaların formda takımı 40 Şehirgücüspor karşı karşıya gelecek. Haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen maçı Pazar günü saat 12.00’da Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak.

MHK Nisan Ayı VAR eğitim çalışmaları gerçekleşti MHK Nisan Ayı VAR eğitim çalışmaları gerçekleşti

Öte yandan Mucurgücüspor, deplasmanda oynayacağı Çiçekdağı Belediyespor maçına çıkamayacağını Futbol İl Temsilciliğine yazılı dilekçe vererek duyurdu. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)