Yabanlıspor-Gençlikspor, Cevizspor-Yeşil Kamanspor maçları nefesleri kesecek!

 

Amatör Küme’de kader maçları!

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadeleye Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla 11’inci hafta maçlarının heyecanı yaşanacak. Ligin 11’inci haftasında sporseverler şampiyonluk mücadelesi veren takımların maçlarına tanıklık edecek. Ligin önemli ve şampiyonluğu doğrudan etkileyecek olan Yabanlıspor-Gençlikspor, Cevizspor-Yeşil Kamansporkarşı karşıya gelecek.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 11’inci haftasının açılış maçında zirvenin uzağında kalan iki ekip 40 Şehirgücüspor ile Atakspor karşı karşıya gelecek. Saat 13.00’da başlayacak olan karşılaşma Bağbaşı Tesislerinde bulunan Çim sahasında karşı karşıya gelecek.

Cumartesi gününün 2’nci ve son karşılaşmasında 2’nci yarıya fırtına gibi bir başlangıç yapan ve son hafta Gençlikspor’a yenilerek galibiyet serisini sonlandıran Çiçekdağı Belediyespor kendi sahasında Yedigülspor’la karşı karşıya gelecek. Çiçekdağı ilçe stadyumunda oynanacak olan karşılaşma saat 14.00’da başlayacak.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde Pazar günü ise birbirinden zorlu 2 karşılaşmayla devam edilecek. Pazar günü şampiyonluk yarışı içinde yer alan 4 takım birbirleriyle karşılaşacak.

Pazar günü oynanacak olan günün ilk karşılaşmasında iki kaman takımı Yeşil Kamanspor ile Kaman Cevizspor karşı karşıya gelecek. Kaman İlçe Stadyumundaki karşılaşma saat 13.30’da başlayacak.

Haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen bir diğer karşılaşmasında ise GençlikspordeplasmandaYabanlıspor’un konuğu olacak. Mucur İlçe Stadyumunda oynanacak olan zorlu 90 dakika saat 15.00’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)