KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla hem 7.hafta karşılaşmalarının heyecanı yaşanacak, hem de ilk yarı sona erecek.

Ligde heyecan fırtınasının tavan yaptığı, zirve yarışında çekişmeli ve kıran kırana maçlara sahne olan Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 7.haftasının açılış maçında, ligde 1 maç eksiği bulunan, topladığı 13 puanla da 2.sırada yer alan Yabanlıspor ile 1 puanla son sırada bulunan Mucurgücüspor karşı karşıya gelecek. Saat 12.00’da başlayacak olan karşılaşma Bağbaşı Çim Sahası’nda oynanacak.

Bakan Bak’tan olimpiyatlara  hazırlanan sporculara ziyaret Bakan Bak’tan olimpiyatlara hazırlanan sporculara ziyaret

7.haftanın 2.karşılaşmasında son 3 karşılaşmasından galibiyetle ayrılan Minik Kramponlar ile son maçında Yeşil Kamanspor’a farklı skorla kaybeden Kırkent FK, Bağbaşı Çim sahasında saat 14.30’da karşı kaşıya gelecek.

Amatör Küme Futbol Ligi’nde heyecan Pazar günü 2 karşılaşmayla devam edilecek. Lige şampiyonluk parolasıyla başlayan ve son haftalardaki puan kayıplarıyla 4.sıraya kadar gerileyen Çiçekdağı Belediyespor, Boztepe İlçe Stadyumu’nda Kaman Cevizspor’la karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 13.00’da başlayacak.

7.haftanın ve ilk yarının son karşılaşmasında, 1 maç eksiği bulunan ve topladığı 15 puanla yenilgisiz lider durumda bulunan Yeşil Kamanspor, sahasında zirvenin uzağında kalan 40 Şehirgücüspor’la karşı karşıya gelecek. Kaman İlçe Stadyumu’ndaki karşılaşma saat 14.00’da başlayacak.

HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: Fahrettin Toker