8 takımın çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde sezonun 2’nci yarısının heyecanı Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla devam edilecek.

Depremden dolayı yaklaşık 1 aydır oynanamayan Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi 8’inci hafta itibariyle kaldığı yerden devam edecek.

Ligin 8’inci haftasında hiçbir iddiası kalmayan iki ekip Atakspor ile Çiçekdağı Belediyespor açılış maçında karşı karşıya gelecek. Cumartesi günü Bağbaşı Çim sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 12.00’da başlayacak.

8’inci haftada Cumartesi günü oynanacak olan bir diğer karşılaşmada ise Ligde şampiyonluk hedefi bulunan Yeşil Kamanspordeplasmanda 40 Şehirgücüspor ile karşılaşacak. 16 puanla 2’nci sırada yer alan Yeşil Kamanspor ise 9 puanla 5’inci sıradaki 40 Şehirgücüspor arasındaki karşılaşma saat 14.0’daBağbaşı Sentetik sahasında oynanacak.

Ligde heyecan Pazar günü devam edecek. Ligin 8’inci haftasında Pazar günü ise bizleri 2 karşılaşma bekliyor olacak.

Topladığı 18 puanla lider durumda bulunan Kaman Cevizspor, kendi saha ve seyircisi önünde grubun güçlü ekiplerinden Yabanlıspor’la karşı karşıya gelecek. Kaman İlçe Stadyumunda oynanacak olan zorlu 90 dakika saat 13.00’te başlayacak.

8’inci haftanın kapanış maçında topladığı 14 puanla 3’üncü sırada yer alan Gençlikspor, 2 puanı bulunan Yedigülspor’la karşılaşacak. Bağbaşı Tesislerinde bulunan Sentetik sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 15.00’da başlayacak.(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)