8 TAKIMLA devam edilen Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan birbirinden zorlu 4 karşılaşmayla 11.hafta mücadelesinin heyecanı yaşanacak.

Ligde şampiyonluk yarışının nefesleri kestiği Amatör Küme Futbol Ligi’nin 11.haftasının açılış maçında ligde hiçbir iddiası kalmayan iki ekip Kırkent FK ile Mucurgücüspor karşı karşıya gelecek. Cumartesi günü saat 12.00’da başlayacak olan karşılaşma Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak.

Cumartesi günü oynanacak olan günün 2.maçında Yabanlıspor’a liderliğini kaptıran ve kalan maçlarda puan kaybı yaşamak istemeyen Yeşil Kamanspor, Kaman İlçe Stadyumu’nda Kaman Cevizspor ile karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 14.00’da başlayacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nde Pazar günü birbirinden zorlu 2 karşılaşma oynanacak.

Ligde şampiyonluk yarışı içinde yer alan lider Yabanlıspor, deplasmanda şampiyonluk iddiası kalmayan Çiçekdağı Belediyespor’la karşı karşıya gelecek. Boztepe İlçe Stadyumu’nda oynanacak olan zorlu 90 dakika saat 12.00’da başlayacak.

U12 Ligi’nde Çarşamba ve Perşembe günü maç var U12 Ligi’nde Çarşamba ve Perşembe günü maç var

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 11.haftasının kapanış maçında zirvenin uzağında kalmasına rağmen son haftaların çıkışta ekibi 40 Şehirgücüspor ile güçlü rakibi Minik Kramponlar karşılaşacak. Bağbaşı tesislerinde bulunan Sentetik sahasında oynanacak olan maç saat 15.30’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)