KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 9.haftada oynanacak olan birbirinden zorlu 4 karşılaşmanın hakemleri açıklandı.
Kırşehir Merkez Hakem Kurulu Deniz Çalışkan’ın başkanlığında yapılan toplantının ardından 9.haftada oynanacak olan maçları yönetecek hakemler belli oldu.
Amatör Küme Futbol Ligi’nin 9.haftasının açılış maçında Minik Kramponlar ile Çiçekdağı Belediyespor karşılaşacak. Maçı Murat Yağlı, Berat Yağmur, Emre Özdemir hakem triyosu görev yaparken, Deniz Çalışkan ise gözlemci olarak maçtaki yerini alacak.
Cumartesi günü oynanacak olan günün 2.maçında ise saat 13.00’da Kaman İlçe Stadyumu’nda Kaman Cevizspor ile 40 Şehirgücüspor karşılaşacak. Maçı Mustafa Sarısakal yönetecek. Sarısakal’ın maçtaki yardımcılıklarını ise Beytullah Karaca ile İbrahim Durak yapacak. Turgut Akbaş ise gözlemci olarak atandı.
9.haftada Cumartesi günü oynanacak olan bir diğer karşılaşmada ise lider Yeşil Kamanbspor deplasmanda Mucurgücüspor’la karşılaşacak. Bu maçta Abdurrahman Atabay, Yusuf Mete Yücel, Utku Zeki Böğrekçi hakem triyosu görev yapacak. Gözlemciliğini Mehmet Konar yapacak.
Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 9.haftasının kapanış maçında Pazar günü Kırkent FK ile şampiyonluk mücadelesi içinde yer alan Yabanlıspor karşılaşacak. Maçı Burhan Başpınar yönetirken, Başpınar’ın yardımcılıklarını ise Murat Yağlı, Emre Özdemir yapacak. Özgür Sağkal ise gözlemci olarak görev yapacak.
(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Kırşehirspor U12’ye muhteşem başladı: 4-1 Kırşehirspor U12’ye muhteşem başladı: 4-1