KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmanın hakemleri açıklandı.

Kırşehir İl Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamada, oynanacak olan 4 karşılaşmanın hakemleri belli oldu.

Kırşehirspor’un rakiplerine ceza geldi Kırşehirspor’un rakiplerine ceza geldi

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 5.haftasının açılış maçında Bağbaşı Çim sahasında Cumartesi günü saat 12.00’da Kırkent FK ile Kaman Cevizspor karşılaşacak. Maçta Abdurahman Atabay, İbrahim Durak, Utku Zeki Böğrekçi hakem triyosu görev yapacak. Deniz Çalışkan ise Gözlemci olarak görev alacak.

Cumartesi günü, günün 2.maçında Minik Kramponlar ile Mucurgücüspor karşılaşacak. Maçı Osman Barış Solmaz yönetecek. Solmaz’ın yardımcılıklarını ise Osman Köksaldı, Veli Yıldırım yaparken, Özgür Sağkal ise gözlemci olacak.

Kırşehir 1.Amatör Küme Pazar günü oynanacak olan maçlarda ise Çiçekdağı Belediyespor sahasında 40 Şehirgücüspor’u konuk edecek. Maçta Yusuf Mete Yücel, Mustafa Ay, Emre Özdemir hakem triyosu görev alırken, Rıfat Beyazıt ise gözlemci olarak görev yapacak.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 5.haftasının kapanış maçında Yeşil Kamanspor, sahasında Yabanlıspor’u ağırlayacak. Maçı Osman Köksaldı yönetirken, Kösaldı’nın yardımcılıklarını Murat Yağlı, Mustafa Tüter yapacak. Turgut Akbaş gözlemci olarak yerini alacak.

U14 Gençler Ligi’nin 5.haftasında zirveden uzaklaşan iki ekip Kırşehirspor ile Minik Kramponlar karşılaşırken, maçı Emre Özdemir yönetecek.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)