KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 2023-2024 sezonu bu hafta oynanacak olan 3 karşılaşmanın ardından sona erecek. Şampiyon takımın belli olacağı sezonun son karşılaşmalarında görev alacak hakemler belli oldu.

Merkez Hakem Kurulu, Deniz Çalışkan Başkanlığı’nda Ligde oynanacak olan 14.haftanın hakemleri belli oldu.

TFF Heyeti, Kahramanmaraş  ve Adıyaman'da depremzede vatandaşlarla bir araya geldi TFF Heyeti, Kahramanmaraş ve Adıyaman'da depremzede vatandaşlarla bir araya geldi

Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Yabanlıspor’un deplasmanda Mucurgücüspor’la oynayacağı maçı Berat Yağmur yönetecek. Berat hocanın zorlu 90 dakika boyunca yardımcılıklarını Mustafa Sarısakal, Emre Özdemir yapacak. Halil Koyuncu ise gözlemci olarak maçtaki yerini alacak.

Şampiyonluğu son maça bırakan ve 2.sırada yer alan Yeşil Kamanspor deplasmanda 40 Şehirgücüspor ile karşılaşırken maçı Abdurrahman Atabay, Osman Barış Solmaz ve Utku Zeki Böğrekçi hakem triyosu görev yapacak. Gözlemci olaraktan da Turgut Akbaş atandı.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde sezonun son karşılaşmasında oynanacak olan Kırkent FK, Minik Kramponlar maçını Mustafa Sarısakal yönetecek. Sarısakal’ın yardımcılıklarını Beytullah Karaca, Emre Özdemir yapacak. Gözlemci olarakta Özgür Sağkal görev yapacak.

Öte yandan U15 Gençler Ligi’nde şampiyonluğu garantileyen 40 Şehirgücüspor sezonun son karşılaşmasında Minik Kramponlar ile karşılaşacak. Bu maçı Beytullah Karaca yönetirken, Karaca’nın yardımcılıklarını Murat Yağlı, Yusuf Mete Yücel yapacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)