KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadeleye Cumartesi 2, Pazar günü de olan tek karşılaşmayla 13.hafta maçlarının heyecanı yaşanırken, Ligin 13.haftasında oynanacak olan 3 karşılaşmanın hakemleri açıklandı.

İl Hakem Kurulu Deniz Çalışkan Başkanlığı’nda toplanarak 13.haftada görev yapacak hakemler belli oldu.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 13.haftasının açılış maçında Minik Kramponlar ile Kaman Cevizspor karşılaşırken, bu maçta Burhan Başpınar, Yusuf Mete Yücel, Beytullah Karaca görev yaparken, Mehmet Konar ise gözlemci olarak maçtaki yerini alacak.

Lider Yeşil Kamanspor’un, Kaman İlçe Stadyumu’nda karşılaşacağı Kırkent FK maçını Murat Yağlı yönetecek. Tecrübeli hakemin zorlu 90 dakika boyunca yardımcılıklarını Mustafa Ay, İbrahim Durak yapacak. Turgut Akbaş ise Gözlemci olarak atandı.

U17 LİGİ BUGÜN BAŞLIYOR U17 LİGİ BUGÜN BAŞLIYOR

13.haftanın kapanış maçında, haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen karşılaşmasında lider Yabanlıspor ile son haftalarda çıkış içinde bulunan 40 Şehirgücüspor karşılaşacak. Maçı Mustafa Sarısakal yönetirken, Sarısakal’ın yardımcılıklarını Berat Yağmur ve Emre Özdemir yapacak. Gözlemciliğini ise Özgür Sağkal yapacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)