KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 2023-2024 sezonu bu hafta oynanacak olan 4 maçla start alacak. Ligin ilk haftasında oynanacak olan karşılaşmanın hakemleri açıklandı.

Kırşehir İl Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre Ligin 1.Haftasının açılış maçında Cumartesi günü saat 13.00’da Kaman İlçe Stadyumu’nda oynanacak olan Kaman Cevizspor, Yabanlıspor maçını Osman Köksaldı yönetirken, yardımcılıklarını Yusuf Mete Bahadır ve Barış Solmaz yapacak. Gözlemciliğini Özgür Sağkal yapacak.

PAZAR GÜNÜ AHİ’DEYİZ PAZAR GÜNÜ AHİ’DEYİZ

Cumartesi günü, günün 2.maçında Mucur İlçe Stadında oynanacak olan Mucurgücüspor, 40 Şehirgücüspor karşı karşıya gelecek. Saat 14.00’da oynanacak olan karşılaşmaya Beytullah Karaca, Mustafa Ay, Utku ZekiBöğrekçi hakem triyosu yönetecek. Halil Koyuncu gözlemci olarak görev yapacak.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Pazar günü 2 karşılaşma oynanacak. Saat 12.00’da Bağbaşı Sentetik Sahasında Minik Kramponlar ile Yeşil Kamanspor karşılaşacak. Maçı Burhan Başpınar yönetecek. Burhan Başpınar’ın yardımcılıklarını Murat Yağlı Utku Zeki Böğrekçi yapacak. Karşılaşmanın gözlemcisi olarak ta Turgut Akbaş atandı.

Sezonun ilk haftasının kapanış maçında AtaksporBağbaşı Tesislerinde saat 15.00’da Çiçekdağı Belediyespor’la karşı karşılaşırken, maçı Abdurrahman Atabay, Emre Özdemir, Berat Yağmur hakem triyosu birlikte görev yapacak. Deniz Çalışkan Gözlemci olacak.

Öte yandan U14 Gençler Ligi’nde 2 karşılaşma oynanacak. Cumartesi günü açılış maçında sabah saat 10.30’da Kırşehirspor, 40 Şehirgücüspor maçını Murat Yağlı, Pazar günü saat 15.00’da Gençlikspor, Minik Kramponlar maçını ise Mustafa Sarısakal yönetecek.

U14 Gençler Ligi’nde ki maçlar 2 No’lu Sentetik sahasında oynanacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)