8 TAKIMIN mücadele ettiği Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde 10’uncu hafta maçları oynanacak. Ligin 10’uncu haftasında bugün ve yarın sporseverleri birbirinden zorlu 4 karşılaşma bekliyor olacak.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadeleye bugün ve oynanacak olan 4 karşılaşmayla devam edilecek. Haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen maçında Gençlikspor ile Çiçekdağı Belediyespor karşılaşacak.

Ligde her hafta liderin değiştiği haftalar ilerledikçe heyecan fırtınasının tavan yaptığı Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde 10’uncu hafta Cumartesi 2, Pazar günü de oynanacak olan 2 karşılaşmayla devam edilecek.

Ligin 10’uncu haftasının açılış maçında geçtiğimiz hafta sahasında Gençlikspor’a 4-1’lik farklı skorla mağlup olan ve zirve yarışında ağır yara alıp bu sezon ligdeki 2’nci yenilgisini alan Yeşil Kamanspor, deplasmanda ligde hedefi kalmayan Yedigülspor’a konuk olacak. Yedigülspor ile Yeşil Kamanspor arasındaki 10’uncu haftanın açılış maçı bugün saat 12.00’da Bağbaşı Çim sahasında oynanacak.

10’uncu haftanın 2’nci karşılaşmasında ise şampiyonluk yolunda son 2 maçını kazanan Yabanlıspor ile ligde zirvenin uzağında kalan 40 Şehirgücüspor karşı karşıya gelecek. Bağbaşı tesislerinde oynanacak olan karşılaşma bugün saat 14.00’da başlayacak.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nin 10’uncu hafta maçlarının heyecanı yarın oynanacak olan 2 karşılaşmayla devam edilecek.

Amatör Küme futbol Ligi’nde topladığı 21 puanla lider durumda bulunan Kaman Cevizspor, kendi sahasında ligin son sırasında yer alan Atakspor’u konuk edecek. Kaman Cevizspor ile Atakspor arasında oynanacak karşılaşma yarın 14.00’da Kaman İlçe Stadyumunda oynanacak.

Ligin 10’uncu haftasının kapanış maçında şampiyonluğun güçlü adaylarından olan Gençlikspor, haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen maçında Bağbaşı Sentetik sahasında Çiçekdağı Belediyespor’u konuk edecek. Sonucu merakla beklenen maçı yarın saat 15.00’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)