8 takımın çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde sezonun 2’nci yarısının heyecanı yarın oynanacak olan 2 karşılaşmayla kaldığı yerden devam edecek.

Kahramanmaraş merkezli depremden dolayı Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi 1 ay sonra kaldığı yerden devam edecek.

2022-2023 Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nin 2’nci yarısının ilk maçında ligde hiçbir iddiası kalmayan iki ekip Atakspor ile Çiçekdağı Belediyespor karşı karşıya gelecek. Bağbaşı Çim sahasında oynanacak olan karşılaşma yarın saat 12.00’da başlayacak.

yarın oynanacak olan haftanın bir diğer maçında ise  Ligde şampiyonluk hedefi bulunan Yeşil Kamanspordeplasmanda 40 Şehirgücüspor ile karşılaşacak. 16 puanla 2’nci sırada yer alan Yeşil Kamanspor ise 9 puanla 5’inci sıradaki 40 Şehirgücüspor arasındaki karşılaşma saat 14.0’daBağbaşı Sentetik sahasında oynanacak.

Ligde heyecan yarın 2 karşılaşmayla devam edecek. Ligin 8’inci haftasında yarın bizleri 2 karşılaşma bekliyor olacak.

Topladığı 18 puanla lider durumda bulunan Kaman Cevizspor, kendi saha ve seyircisi önünde grubun güçlü ekiplerinden Yabanlıspor’la karşı karşıya gelecek. Kaman İlçe Stadyumunda oynanacak olan zorlu 90 dakika saat 13.00’te başlayacak.

8’inci haftanın kapanış maçında topladığı 14 puanla 3’üncü sırada yer alan Gençlikspor, 2 puanı bulunan Yedigülspor’la karşılaşacak. Bağbaşı Tesislerinde bulunan Sentetik sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 15.00’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)