8 TAKIMLA devam edilen Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla devam edilecek.

Geçtiğimiz hafta 2.yarısı başlanılan Amatör Küme Futbol Ligi’nde bu hafta birbirinden zorlu oynanacak olan 4 karşılaşmayla sporseverleri yine zevkli ve çekişmeli maçlar bekliyor olacak.

U12 Ligi’nde Çarşamba ve Perşembe günü maç var U12 Ligi’nde Çarşamba ve Perşembe günü maç var

Amatör Küme futbol ligin 9.haftasının açılış maçında geçtiğimiz hafta Kırkent FK karşısında sahadan 3-2’lik skorla mağlup ayrılarak şampiyonluk şansını mucizelere bırakan Çiçekdağı Belediyespor ile ligin güçlü ekiplerinden Minik Kramponlar karşı karşıya gelecek. Cumartesi günü saat 12.00’da başlayacak olan maç Bağbaşı tesislerinde oynanacak.

Cumartesi günü ligin 9.haftasının 2 karşılaşmasında, ligde hiçbir iddiası kalmayan iki ekip Kaman Cevizspor ile 40 Şehirgücüspor karşılaşacak. Kaman İlçe Stadyumu’ndaki maç saat 13.00’da başlayacak.

Topladığı 22 puanla lider durumda bulunan Yeşil Kamanspor ile lig sonuncusu Mucurgücüspor ile karşılaşacak. Mucur İlçe Stadyumu’nda oynanacak olan zorlu karşılaşma saat 14.00’da başlayacak.

Ligde heyecan Pazar günü oynanacak tek karşılaşmayla sona erecek. 9.haftanın kapanış maçında lider Yeşil Kamanspor’u adım adım takip eden Yabanlıspor ile geçtiğimiz haftayı galibiyetle kapatan Kırkent FK karşı karşıya gelecek. Bağbaşı tesislerindeki karşılaşma saat 12.00’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)