Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde yarın ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla 6’ncı haftanın heyecanı yaşanacak.

Ligde ilk yarının sona ermesine 2 hafta kala heyecan fırtınasının her geçen hafta tavan yaptığı zirve yarışında büyük çekişmenin sahne olduğu Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nin 6’ncı haftasının açılış maçında haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen maçında lider Yabanlıspor deplasmanda Yeşil Kamanspor ile karşı karşıya gelecek. Kaman İlçe Stadyumunda oynanacak olan zorlu 90 dakika saat 12.00’de başlayacak.

Cumartesi günün bir diğer maçında ise liderin en yakın rakiplerinden olan Gençlikspor ile 40 Şehirgücüspor karşı karşıya gelecek. Bağbaşı Sentetik sahasındaki maç ise saat 14.00’te başlayacak.

6’ncı haftanın 3’üncü karşılaşmasında zirve hedefinin uzağında kalan Yedigülspor ile henüz ligde puanı dahi bulunmayan Atakspor karşı karşıya gelecek. Bağbaşı Sentetik sahasındaki maç saat 12.00’de başlayacak.

Mucur-Kapadokya maçını Süleyman Erkılıç yönetecek Mucur-Kapadokya maçını Süleyman Erkılıç yönetecek

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 6’ncı haftasının kapanış maçında son 4 karşılaşmasını kazanarak bir anda zirvenin ortağı olan Kaman Cevizspor, saat 14.00’te Çiçekdağı İlçe Stadyumunda Çiçekdağı Belediyespor’la karşı karşıya gelecek. (Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)