Cumartesi 2, Pazar günü 2 karşılaşma oynanacak…

Amatör Küme’de 5.hafta heyecanı!

8 TAKIMLA devam eden Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla 5.hafta karşılaşmalarının heyecanı yaşanacak.

Ligde her geçen hafta zirve yarışının tavan yaptığı zevkli, çekişmeli maçlara sahne olan Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 5.haftasının açılış maçında, son 2 karşılaşmasından 1-1’lik skorla berabere ayrılan Kırkent FK ile geçtiğimiz hafta Yeşil Kamanspor karşısında sahadan çekilerek 3puanı silinen Kaman Cevizspor karşı karşıya gelecek. Cumartesi günü saat 12.00’da başlayacak olan karşılaşma Bağbaşı Çim Sahasında oynanacak.

8 gol var, kazanan yok: 4-4 8 gol var, kazanan yok: 4-4

5.haftanın 2.karşılaşmasında ise geçtiğimiz hafta 40 Şehirgücüspor karşısında 6 golle galip gelerek ilk galibiyetini alan Minik Kramponlar ile henüz galibiyeti bulunmayan Mucurgücüspor Bağbaşı Çim sahasında saat 14.30’da karşılaşacak.

Kırşehir Amatör Küme’de Pazar günü birbirinden zorlu 2 karşılaşma daha var. 5.haftanın 3.karşılaşmasında, son 2 maçından yenilgiyle ayrılarak zirve yarışından uzak kalan Çiçekdağı Belediyespor, Boztepe İlçe Stadyumu’nda 40 Şehirgücüspor’u konuk edecek. Pazar günü mücadele saat 12.00’da başlayacak.

5.haftanın kapanışında, haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen maçında oynadığı 4 maçı kazanarak 12 puanla lider durumda bulunan Yeşil Kamanspor ile 10 puanla 2.sırada bulunan Yabanlıspor karşı karşıya gelecek. Kaman İlçe Stadyumunda bu zorlu 90 dakika saat 14.00’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)