8 TAKIMLA oynanan Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi 2, Pazar günü de 2 karşılaşma bizleri bekliyor olacak.

Ligde her geçen hafta heyecan fırtınasının arttığı zevkli ve çekişmeli maçlara sahne olan Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde bu hafta oynanacak olan 4 karşılaşmayla 4.hafta maçlarının heyecanı yaşanacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 4.haftasının açılış maçında, ligin 2 iddialı takımı Yabanlıspor ile Çiçekdağı Belediyespor karşı karşıya gelecek. Bağbaşı Çim Sahasında oynanacak olan karşılaşma Cumartesi günü saat 12.30’da başlayacak.

4.Haftanın 2. Maçında ise zirve hattında yer alan 40 Şehirgücüspor ile 3 maçta 1 puan toplayabilen Minik Kramponlar karşı karşıya gelecek. Bağbaşı Çim sahasında ki zorlu 90 dakika sat 15.00’da başlayacak.

KOÇAK, KIRŞEHİR ÇİĞDEM’E KONUŞTU KOÇAK, KIRŞEHİR ÇİĞDEM’E KONUŞTU

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Pazar günü de birbirinden zorlu 2 karşılaşma daha oynanacak. Pazar günü, günün ilk maçında galibiyeti bulunmayan 2 takım Mucurgücüspor ile Kırkent FK karşı karşıya gelecek. Mucur İlçe Stadyumu’nda oynanacak olan karşılaşma saat 13.00’da başlayacak.

Ligin kapanışını ise iki Kaman takımı yapacak. Ligde oynadığı 3 maçın 3’ünü de kazanan Yeşil Kamanspor, Kaman İlçe Stadyumunda Cevizspor ile karşılaşacak. Mücadele saat 13.00’da başlayacak.

U14 LİGİ’NDE DE 4.HAFTA MAÇLARI OYNANACAK

4 takımla devam eden U14 Gençler Ligi’nde Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 2 karşılaşmayla 2.yarının 4.hafta maçlarının heyecanı yaşanacak.

28 Ekim’de başlayan ve her hafta oynanan maçlarla sporseverlerin heyecanla takip ettiği U14 Gençler Ligi’nde bu hafta şampiyonluğu doğrudan etkileyecek olan maç oynanacak.

Ligde oynadığı 3 maçın tamamını kazanan ve 9 puanla lider durumda bulunan 40 Şehirgücüspor ile 6 puanla 2.sırada yer alan Kırşehirspor karşı karşıya gelecek.

40 Şehirgücüspor’un kazanması durumunda şampiyonluğu büyük bir ihtimal garantilerken, Kırşehirspor’un şampiyon olabilmesi için maçı en az 3-0 kazanması gerekiyor.

40 Şehirgücüspor ile Kırşehirspor arasında ki maç Cumartesi günü saat 12.00’da 2 No’lu Sentetik sahasında oynanacak.

U14 Gençler Ligi’nin 4.haftasının kapanış maçında ligde hedefi kalmayan iki ekip Minik Kramponlar ile Gençlikspor karşılaşacak. Mücadele Pazar günü saat 15.00’da 2 No’lu Sentetik sahasında oynanacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)