KIRŞEHİR 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 3.hafta Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla devam edilecek. Ligin 3.haftasında zirve yarışında yer alan takımların birbiriyle oynayacakları karşılaşma nefesleri kesecek.

Ligin 3.haftasının açılış maçında 2’de 2 yapıp yoluna kayıpsız devam eden 40 Şehirgücüspor ile puanı bulunmayan Kırkent FK karşı karşıya gelecek. Mücadele Cumartesi günü Bağbaşı Sentetik sahasında saat 12.00’da başlayacak.

Cumartesi günü oynanacak olan günün 2.maçında, ilk 2 maçını kaybeden Kaman Cevizspor ile Mucurgücüspor karşı karşıya gelecek. Kaman İlçe Stadyumundaki karşılaşma saat 13.00’da başlayacak.

TFF'den yeni dönem yayın ihalesiyle ilgili açıklama TFF'den yeni dönem yayın ihalesiyle ilgili açıklama

Amatör Küme Futbol Ligi’nde Pazar günü bizleri birbirinden zorlu 2 karşılaşma daha bekleyecek. Zirveyi yakından ilgilendiren maçta, ilk 2 maçını kazanan Yabanlıspor ile puansız Minik Kramponlar kozlarını paylaşacak. Bağbaşı Sentetik sahasındaki karşılaşma saat 13.00’da başlayacak.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 3.haftası dev bir maçla kapanıyor. İlk 2 maçını kazanarak zirvede yer alan Çiçekdağı Belediyespor ile Yeşil Kamanspor 3 puan için Boztepe İlçe Stadyumunda karşılaşacak. Zorlu 90 dakika Pazar günü saat 14.00’da oynanacak.

U14 LİGİ’NDE ŞAMPİYONLUK YARIŞI İÇİN KRİTİK HAFTA

4 takımla devam eden U14 Gençler Ligi’nde ilk yarının 3.haftasında yine birbirinden zorlu 2 karşılaşma oynanacak. Ligde her geçen hafta heyecan fırtınasının arttığı, liderliğin de el değiştirdiği U14 Gençler Ligi’nin açılış maçında şampiyonluğun güçlü adaylarından 40 Şehirgücüspor ile Minik Kramponlar karşı karşıya gelecek. Cumartesi günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanacak olan ve şampiyonluk yarışını doğrudan etkileyecek olan maç saat 15.00’da başlayacak.

3.haftanın kapanış maçında zirve yarışından kopmak istemeyen Kırşehirspor ile ligde henüz puanını bulunmayan Gençlikspor ile karşı karşıya gelecek. Mücadele Pazar günü saat 15.00’da 2 No’lu Sentetik sahasında oynanacak.  (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)