8 TAKIMLA geçtiğimiz hafta start alan ve zevkli maçlara sahne olan Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 maçla 2. hafta karşılaşmalarının heyecanı yaşanacak.

Kırşehir 1. Amatör Küme Futbol Ligi’nin 2.haftasının açılış maçında, geçtiğimiz hafta deplasmanda Kaman Cevizspor’u 4 golle geçerek sezona galibiyetle başlayan Yabanlıspor ile Kırkent FK karşı karşıya gelecek. Saat 12.00’da ki karşılaşma Bağbaşı Sentetik Sahasında oynanacak.

Cumartesi günü oynanacak olan günün 2.maçında ise deplasmanda Mucurgücüspor’u 3-2’lik skorla geçerek sezona galibiyetle başlayan ekiplerden olan 40 Şehirgücüspor ile Kaman Cevizspor karşı karşıya gelecek. Zorlu karşılaşma saat 12.00’da Bağbaşı Çim sahada oynanacak.

Pazar günü sporseverleri 2 karşılaşma daha bekliyor olacak. Pazar günü, 2.haftanın 3.maçında Yeşil Kamanspor ile Mucurgücüspor karşılaşacak. Kaman İlçe Stadyumu’ndaki zorlu 90 dakika saat 13.00’da başlayacak.

Kırşehirspor,  PFDK’ya sevk edildi! Kırşehirspor, PFDK’ya sevk edildi!

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 2.haftasının kapanış maçında ilk hafta 5-0’lık Kırkent FK galibiyeti ile liderliğe yükselen Çiçekdağı Belediyespor, Boztepe İlçe Stadyumu’nda Minik Kramponlar ile karşılaşacak. Mücadele saat 14.00’da başlayacak. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)