Kırşehirspor U17,  Uşak yolcusu! Kırşehirspor U17, Uşak yolcusu!

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde 3.hafta Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla devam edilecek. Ligin 3.haftasında zirve yarışında yer alan takımların birbiriyle oynayacakları karşılaşma nefesleri kesecek.

Ligin 3.haftasının açılış maçında 2’de 2 yapıp yoluna kayıpsız devam eden 40 Şehirgücüspor ile puanı bulunmayan Kırkent FK karşı karşıya gelecek. Mücadele Cumartesi günü Bağbaşı Sentetik sahasında saat 12.00’da başlayacak.

Cumartesi günü oynanacak olan günün 2.maçında, ilk 2 maçını kaybeden Kaman Cevizspor ile Mucurgücüspor karşı karşıya gelecek. Kaman İlçe Stadyumundaki karşılaşma saat 13.00’da başlayacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nde Pazar günü bizleri birbirinden zorlu 2 karşılaşma daha bekleyecek.

Zirveyi yakından ilgilendiren maçta, ilk 2 maçını kazanan Yabanlıspor ile puansız Minik Kramponlar kozlarını paylaşacak. Bağbaşı Sentetik sahasındaki karşılaşma saat 13.00’da başlayacak.

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin 3.haftası dev bir maçla kapanıyor. İlk 2 maçını kazanarak zirvede yer alan Çiçekdağı Belediyespor ile Yeşil Kamanspor 3 puan için Boztepe İlçe Stadyumunda karşılaşacak. Zorlu 90 dakika Pazar günü saat 14.00’da oynanacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)