KIRŞEHİR 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadeleye Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla devam edilecek. Cumartesi ve Pazar günü oynanacak 4 karşılaşmayla ligde 13’üncü hafta maçlarının heyecanı yaşanacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 13’üncü haftasının açılış maçında son 2 maçını kaybederek şampiyonluk şansını 2 maç kala oldukça zora sokan Kaman Cevizspor kendi sahasında Çiçekdağı Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Kaman İlçe Stadyumunda oynanacak olan karşılaşma saat 12.00’da başlayacak.

Temsilcimiz Özgür Sağkal,  Zonguldak’ta görev yaptı Temsilcimiz Özgür Sağkal, Zonguldak’ta görev yaptı

Cumartesi günü oynanacak olan günün 2’nci karşılaşmasında ligin iddiasız iki ekibi Yedigülspor ile Atakspor karşı karşıya gelecek. Saat 14.00’da Bağbaşı Tesislerinde bulunan sentetik sahasında oynanacak.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde Pazar günü zirve hattında yer alan takımların maçlarına sahne olacak. Ligde topladığı 28 puanla 2’nci sırada yer alan Yeşil Kamanspor, şampiyonluk şansı mucizelere kalan Yabanlıspor ile karşı karşıya gelecek. Saat 15.00’daki karşılaşma Bağbaşı Çim sahasında oynanacak.

Amatör Küme Futbol Ligi’nin 13’üncü haftasının kapanış maçında ligde topladığı 29 puanla lider durumunda bulunan Gençlikspor ile 40 Şehirgücüspor karşı karşıya gelecek. Mücadele Bağbaşı Sentetik sahasında saat 15.00’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)