KIRŞEHİR 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde mücadeleye Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla devam edilecek. Ligde zirve yarışının nefesleri kestiği her hafta liderin değiştiği Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde Cumartesi 1, Pazar günü ise 3 karşılaşma oynanacak.

12’nci haftanın açılış maçında geçtiğimiz hafta Kaman Cevizspor’u yenerek şampiyonluk şansını kalan 3 maça taşıyan Yeşil Kamanspor kendi sahasında Çiçekdağı Belediyespor’la karşı karşıya gelecek. Kaman İlçe Stadyumunda oynanacak olan zorlu 90 dakika saat 14.00’da başlayacak.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme’de Pazar günü birbirinden zorlu ve peş peşe 3 karşılaşma oynanacak.

Pazar günü oynanacak olan günün ilk maçında deplasmandaYabanlıspor’u tek golle devirerek liderlik koltuğuna oturan ve son 3 hafta kala şampiyonluk yarışında büyük bir avantaj elde eden lider Gençlikspor, Ligin son sırasında bulunan Atakspor’la karşı karşıya gelecek. Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 12.00’de başlayacak.

Günün 2’nci karşılaşmasında ise şampiyonluk yarışında ağır bir yara alan Yabanlıspor ile ligde hedefi kalmayan Yedigülspor’la karşı karşıya gelecek. Saat 14.00’de oynanacak olan karşılaşmaya Bağbaşı Çim sahası ev sahipliği yapacak.

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nin 12’nci haftasının kapanış maçında Yeşil Kamanspor’a 2-0’lık skorla mağlup olarak şampiyonluk şansını kalan 3 hafta itibariyle mucizelere bırakan Kaman Cevizspor, deplasmanda ligde hiçbir iddiası kalmayan 40 Şehirgücüspor ile karşı karşıya gelecek. Bağbaşı Tesislerinde bulunan Sentetik sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 15.00’te başlayacak.(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)