Kırşehir'de altın fiyatları ne kadar? 27 Eylül 2023 güncel altın fiyatları Kırşehir'de altın fiyatları ne kadar? 27 Eylül 2023 güncel altın fiyatları

Kırşehir'de altın haftaya nasıl başladı? Altın fiyatları ne durumda? Altın fiyatları artmaya devam edecek mi? gibi sorular sıkça sorgulanmaya devam ediyor.
Son günlerde sürekli inişli çıkışlı bir durum seyreden altın fiyatları hakkında Kırşehir'de sarraflık yapan İsmail Doğan, "Kırşehir Çiğdem"e bilgilendirmelerde bulundu. Peki altın haftaya nasıl başladı? Altın fiyatları ne durumda? Altın yatırımcısına kazandırmaya devam edecek mi? sorularını yanıtlandıran Sarraf İsmail Doğan, altının yeni haftaya yükselişle başladığını söyledi.
Sarraf Doğan, "Altının ilk işlem gününde hasında yükselmeler görüldü. Yine önümüzdeki günlerde FED'in faiz kararları yakından takip edilecek. Burdan gelen veriler neticesinde de yine altının yönü aşağı yukarı belirlenmiş olacak. Şuan da altın fiyatları düşük seviyelerde ilerliyor. Herhangi bir uzun vadede yatırımlık düşünülüyorsa bu fiyatlar üzerinden almaları düşünülebilir" dedi.
Peki altın haftaya nasıl başladı?
Çeyrek Altın: 2.845 TL yenisi 2.850 TL
Yarımlık: 11.380 TL yenisi 11.400 TL
Gremsiye: 28.450 TL yenisi 28.500 TL
Ata Lira: 11.800 TL 
Reşat: 11.830 TL fiyatlarıyla altın yeni haftaya başlangıç yaptı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)