Artan maliyetlerden dolayı günlerdir artış gösteren altın, bu hafta kan kaybetti. Altın Kırşehir'de yatırımcısını bu hafta üzdü. Kırşehir'de hafta boyunca döviz bürolarının önündeki kalabalık devam ederken altın, Kırşehir'deki yatırımcısını bu hafta sevindirmedi. Dolar haftalık bazda değer kazanırken altın fiyatları geriledi. 

Dolar 27 TL'nin üstünde işlem görürken, Euro ise güne 29,7216 TL'den başladı. Son dönemde piyasada yaşanan dalgalanmalardan etkilenen altın fiyatları, piyasa açıldığında sert yükseliş/düşüş ile güne başlama eğilimine sahipti.  Gram altın 1,686 TL'den başladığı haftayı düşüşle kapatmaya hazırlanıyor.

Tarım ÜFE ağustosta aylık bazda yüzde 3,83, yıllık yüzde 76,35 arttı Tarım ÜFE ağustosta aylık bazda yüzde 3,83, yıllık yüzde 76,35 arttı

Dolar haftalık bazda değer kazanırken altın fiyatları geriledi. Altın fiyatlarındaki bu düşüş Kırşehir'de yatırımcısını üzerken, borcu olanları da bir nebze olsun sevindirdi. Kırşehir'de Çeyrek altın 2774 lira, Yarım altın 5625 lira, Cumhuriyet altını 11197 lira, Gremse altın 28074 liradan el değiştiriyor. (HABER: FAHRETTİN TOKER)