Kırşehir Belediye Başkanı Ekicioğlu, “Emeği geçenleri kutluyorum”

 AKPINAR İLÇEMİZ, TARİHİNDE İLK

DEFA SICAK ASFALT İLE BULUŞTU

 

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut’un Akpınar ilçemizde asfalt serimi, park ve kent meydanı düzenlemelerini tamamlamasıyla Akpınar ilçesinin yepyeni bir görünüme kavuşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Akpınar Belediye Başkanı Şükrü Turgut, “Kırşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu ile ilçemizde yapımı tamamlanan asfalt serimi, kilit parke, park ve çarşı düzenlemeleri sırasında sürekli bir istişare içinde bulunduk.

Ve gelinen noktada Akpınar ilçemiz sıcak asfalt ile tanıştı. Belediyemiz, grup köy yoluna (Cabir Köremezli Bulvarı Sadi Erdem Caddesi) sıcak asfalt çalışması yaptı. Halkımızın refahı ve ilçemizin standartlarını yükseltmek adına yaptığımız sıcak asfalta yol çizgisi trafik kurallarına uygun bir şekilde uygulanarak tamamlandı.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu da, “Akpınar ilçemizdeki asfalt serimi, park ve kent meydanı düzenlemelerini zaman zaman Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Turgut ile yerinde inceledik; Akpınarlı hemşehrilerimizle de görüş alış verişinde bulunduk. Biz, Belediye Başkanlarımızla sık sık bir araya gelerek, sosyal belediyecilik anlayışından hareketle istişarelerde bulunmayı ve dayanışmayı önemsiyoruz.

 Çağdaş ve modern yaşanabilir ilçeler ve kentler oluşturmak için, ortak akılla yaptığımız ve yapacak olduğumuz çalışmalarda görüş alış verişinde bulunmaya bundan sonra da devam edeceğiz. Akpınar’ın çağdaş ve modern bir görünüme kavuşmasında başta Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Turgut olmak üzere, tüm emeği geçenleri kutluyorum. Akpınarlı hemşehrilerimize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)

Belediye İçmesuyu Arıtma  Tesisi’ni geçici kabulünü yaptı Belediye İçmesuyu Arıtma Tesisi’ni geçici kabulünü yaptı