Emeklilerin zam oranı belli oldu Emeklilerin zam oranı belli oldu

Kırşehir'de araç sahiplerini yakından ilgilendiren akaryakıt fiyatları ne durumda? Son zamanlarda indirim veya zam haberlerinin yapılmamasının ardından Kırşehir'de araç sahipleri, akaryakıt fiyatlarına yapılacak zammın ardındanki sessiz bekleyiş olarak yorumlandırıyor.
Brent petrolün 80 doların altında seyretmesi akaryakıt fiyatlarında indirim beklentisi yarattı. Döviz kuru ve brent petroldeki dalgalanma akaryakıt fiyatlarına indirim veya zam olarak yansımaya devam ediyor. Hatırlanacağı gibi son olarak, geçtiğimiz hafta motorin ve benzinde peş peşe indim haberi gelmişti.
Akaryakıt fiyatlarında yaşanan indirim ve zam haberleri Kırşehir'de araç sahipleri tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor. Brent petrolde yaşanan düşüş, akaryakıt fiyatlarına indirim gelir mi sorusunu gündeme getirdi. Peki, "Bugün benzin, motorin ve LPG fiyatı ne kadar, akaryakıt fiyatlarına indirim gelecek mi?" İşte 16 Aralık 2023 güncel akaryakıt fiyatları...
Kırşehir'de bir litre benzin fiyatı: 33,73 TL, Motorin litre fiyatı: 36,26 TL, LPG litre fiyatı: 18,73 TL olarak satışı gerçekleştiriliyor. (HABER: FAHRETTİN TOKER)
 

Editör: Fahrettin Toker