SALON: Aşıkpaşa Spor Salonu (Kırşehir)

HAKEMLER: Mustafa Hasta**, Fatma Öztabur**

AKADEMİSPOR: Ceylin Özkan**, Ayşe Sena Küçük**, Melis Urlu**, Derin Doğan**, Ela Gülfil**, Azra Göçer**, Eylül Çalış**, Şevval Ünal**, Işıl Altan**, Rukiye Koca**, Halin Yazgan**, Büşra Karataş**

BÖYLE BİR SPOR SALONU KIRŞEHİR’E YAKIŞIYOR MU? BÖYLE BİR SPOR SALONU KIRŞEHİR’E YAKIŞIYOR MU?

ANTRENÖR: İnci Temur

ANKARA DHMİ: Zeynep Ateş**, İrem Topdemir**, Öykü Gürlek**, Beren Hasar**, Şevval Ayhan**, Tuğsem Ayten**, Elif Nur**, Sinem Kaya**, Ayşegül Toylu**, Ece Celep**, Asya Beyazıt**, Fadime Türkmen**

ANTERENÖR: İlker Mısırlı

SETLER: 25-04, 25-06, 25-13 (Ankara DHMİ)

MAÇ SONUCU: 3-0 (Ankara DHMİ)

Kulüpler arası küçük kızlar voleybol grup müsabakasında Kırşehir’de oynanan maçta temsilcimiz Akademispor ile Ankara DHMİ takımı karşı karşıya geldi. Kıran kırana geçen maçı Akademispor 3-0 kaybetti.

Cuma günü Aşıkpaşa Spor Salonu’nda oynanan ve Mustafa Hasta, Fatma Öztabur hakem triyosunun birlikte yönettiği karşılaşmanın ilk setinde etkili bir görüntü çizemeyen Kırşehir temsilcisi güçlü rakibinden karşı sadece 4 sayı alarak seti 25-04 kaybetti.

Mücadelenin 2’nci setinde de ilk setteki gibi üretken bir oyun ortaya koyamayan Akademispor, 25-06 kaybederek 2-0 geriye düştü.

Karşılaşmanın son setinde ilk 2 sete göre daha istekli bir görüntü çizen Akademispor, seti 25-13 karşılaşmadan da 3-0’lık skorla mağlup ayrılarak Kulüpler arası küçük kızlar grup müsabakası ilk turunda veda etti.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)