31 Mart mahalli idareler seçiminde AK Parti ilçe belediye başkan adaylarını duyurdu. Buna göre AK Parti'nin Mucur Belediye Başkan Adayı Kırşehir Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü iken emekliye ayrılan Osman Demir oldu.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan ve Kırşehir ilçelerinde büyük sürprizlerin yaşandığı seçim öncesi AK Parti ilçe belediye başkan adaylarını duyurdu.

BAŞKAN EKİCİOĞLU HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR BAŞKAN EKİCİOĞLU HALKLA BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

Yarın düzenlenecek olan aday tanıtım toplantısında adaylarını seçmenlerine tanıtacak olan AK Parti'de Mucur Belediye Başkan Adayı Osman Demir olarak açıklandı.

KRŞEHİR'İN DİĞER İLÇELERİNDE DE ADAYLAR ŞU ŞEKİLDE...

Kırşehir’in en büyük ilçesi olan Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak yeniden aday yapılmazken, yerine Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı Emre Demirci aday gösterildi.  Kırşehir Ticaret İl Müdürü iken görevinden istifa eden Mahmut Dalgalı Boztepe Belediye Başkanlığına, Akpınar Belediye Başkanlığı’na da Orhan Boran gösterildi. Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu ve Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç yeniden aday gösterildiler.  (HABER: FAHRETTİN TOKER)