KIRŞEHİR’DE 23 NİSAN BÖYLE KUTLANDI KIRŞEHİR’DE 23 NİSAN BÖYLE KUTLANDI

31 Mart mahalli idareler seçimine 38 gün kala Kırşehir'de Belediye Başkan Adayları, İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi adayları sahaya inerek vatandaşlardan destek sözü istiyor.
Geçtiğimiz günlerde netleşen partilerin İl Genel ve Belediye Meclis Üye adayları, sahaya hızlı bir giriş yaparak halkın isteklerini ve beklentilerini dinliyorlar.
AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri Bülent Ozan, Emrah Doğan ve Murat Yüksel, gazetemiz "Kırşehir Çiğdem"in İmtiyaz Sahibi Salih Güner'i ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulundu.
Kırşehir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bülent Ozan, AK Parti İl Genel Meclis üyeliğinde 1. sıradan aday gösterilirken, İş İnsanı Emrah Doğan 2. sıradan aday gösterildi. Geçtiğimiz dönem AK Parti'nin 3. sıra ve mevcut il Genel Meclis Üyesi Murat Yüksel de yine 3. sıra İl Genel Meclis Üyeliğine aday gösterildi. 
Gerçekleşen görüşmede gazetemiz "Kırşehir Çiğdem"in İmtiyaz Sahibi Salih Güner, AK Parti'nin İl Genel Meclis Üye adaylarına başarılar diledi. 
AK Parti İl Genel Meclis Üye adayları Ozan, Doğan ve Yüksel, Kırşehir'i konuşup, çalışma ve projeleri hakkında istişarelerde bulundular. (HABER: FAHRETTİN TOKER)