AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, AK Parti Kırşehir Belediye Başkan adayı Osman Arslan, Merkez İlçe Başkanı Ali Demir, Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer, Gençlik Kolları Başkanı Haydar Bilgin ile ve bazı parti yöneticileri gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek, 48. yıldönümünü kutladılar.  

Gazetemiz İmtiyaz sahibi Salih Güner ile bir süre görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Necmettin Erkan ile AK Parti Belediye Başkan Adayı Osman Arslan, basının önemine dikkat çekerek “Kırşehir Çiğdem”e yayın hayatında nice yıllar diledi. 

Milletvekili Erkan, “Kırşehirimiz gibi küçük bir ilde 48 yıl gibi uzun bir süre gazetecilik yapmak, yayınlarıyla Kırşehir’e hizmet etmek kolay bir iş değildir. Yarım asra yakın bir süre her türlü zorluk ve sıkıntılara göğüs gererek bugünlere gelen Kırşehir Çiğdem Gazetesi’nin sahiplerini, yöneticilerini ve çalışanlarını yürekten tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

AK Parti Kırşehir Belediye Başkan adayı Osman Arslan da “48 yıl önce yayın hayatına başlayan gazetemiz Kırşehir Çiğdem’i uzun yıllardır yakından takip ediyorum. Kırşehir Çiğdem her zaman doğruları ve gerçekleri yazmış, güvenilir ve saygın bir gazete olmuştur. Bu nedenle 48 yıldır dimdik ayakta kalmayı başaran Kırşehir Çiğdem Gazetesi’nin 48. Yılını candan kutlarken, nice başarılı yıllar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Duran Ailesi'nin acı kaybı Duran Ailesi'nin acı kaybı

Gazetemiz İmtiyaz sahibi Salih Güner de Milletvekili Necmettin Erkan başta olmak üzere AK Parti adayı Osman Arslan ile AK Parti yöneticilerine teşekkür etti. (HABER: FAHRETTİN TOKER)