“Hemşehrilerimin sorunlarına çare olmak için bu yola çıktım” “Hemşehrilerimin sorunlarına çare olmak için bu yola çıktım”

AK Parti'de ilçe aday belirleme süreci hız kazanırken, Kırşehir'in ilçe adaylarının da önümüzdeki hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.
İl ve büyükşehir adaylarını netleştiren AK Parti'de sırada ilçe adaylarının açıklanmasında. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı toplantılarda ilçe adayları üzerinde çalışıldığı öğrenilirken Kırşehir ile birlikte diğer ilçe adaylarının da önümüzdeki hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.
AK Parti'de seçim çalışmaları sürüyor. İl belediye başkan adaylarının tanıtımı biterken sırada ilçe belediye başkan adayları var.
Kırşehir'de geçtiğimiz günlerde ismi açıklanan ve sahaya inen Cumhur İttifakı'nın Kırşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Arslan'ın ardından şimdi gözler AK Parti'nin ilçe belediye başkan adaylarında.

Seçime artık 2 aydan da az bir süre kala Kırşehir'de seçimin heyecanını her geçen gün gittikçe artarak devam ediyor. İlçe adaylarının henüz açıklanmamış olması heyecanı giderek artırsa da aday adayları ve seçmende adayların bir an önce açıklanmasını heyecanla bekliyor. Kırşehir'in ilçelerinde AK Parti'nin 31 Mart'ta yapılacak olan seçimde belediye başkan adayı kim olacak? (HABER: FAHRETTİN TOKER)