Kırşehir İl, ilçe ve belde belediye başkan adayları tanıtım toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreter Fatih Şahin katılacak

 AK PARTİ’DE ADAY TANITIM TOPLANTISI YARIN

  Kırşehir İl, İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı Yarın Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreter Fatih Şahin’in katılımı ile gerçekleştirilecek.

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısının 10 Şubat Cumartesi günü saat 12:00’de Kındam Kapalı Spor Salonu’nda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreter Fatih Şahin’in katılımıyla yapılacak.AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal “Bilindiği üzere İl Belediye Başkan Adayımız Dr. Osman Arslan’ı 18 Ocak’ta Ankara’da yapılan tanıtım toplantısında kamuoyuna açıklamıştık. Zaman kaybetmeden çalışmalarımıza başladık. Hem teşkilatlar olarak bizler hem de adayımız Dr. Osman Arslan saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyoruz. İl Belediye Başkan adayımızı açıkladıktan sonra sıra ilçe ve belde belediye başkan adaylarımızı açıklamaya geldi. Kısmet olursa 10 Ocak Cumartesi günü Saat 12:00’de Kındam Kapalı Spor Salonunda Genel Başkan Yardımcımız ve Genel Sekreterimiz Fatih Şahin’in katılımıyla büyük bir coşkuyla ilçe ve belde belediye başkan adaylarımızı açıklayacağız. Tüm halkımızı bu coşkumuza ortak olması için Kındam Kapalı Spor Salonuna davet ediyorum” dedi.

İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI NETLEŞTİ…

İsmail Ekici hayatını kaybetti İsmail Ekici hayatını kaybetti

Bu arada AK Parti’nin ilçe Belediye Başkan adayları da açıklanmaya başlandı. Kırşehir’in en büyük ilçesi olan Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak yeniden aday yapılmazken, yerine Kırşehir İl Genel Meclisi Başkanı Emre Demirci aday gösterildi.  AK Parti Mucur Belediye Başkan adaylığına ise Kırşehir Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü iken emekliye ayrılan Osman Demir aday gösterildi.  Kırşehir Ticaret İl Müdürü iken görevinden istifa eden Mahmut Dalgalı Boztepe Belediye Başkanlığına, Akpınar Belediye Başkanlığı’na da Orhan Boran gösterildi. Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu ve Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç yeniden aday gösterildiler.  (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)