Antalya son yılların en hareketli bayram tatilini geçirdi Antalya son yılların en hareketli bayram tatilini geçirdi

AK Parti Kırşehir İl Teşkilatı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’in de katılımıyla belediye başkan adaylarını tanıttı.
Kırşehir’de, Kındam Spor Salonu’nda gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, “Türkiye yüzyılına girerken tüm belediyelerimize Ak Parti bayrağını asacağımıza inancımız tamdır. Gönül ve hizmet belediyeciliği anlayışımızdan şaşmayacağız. AK Parti ve ittifakımıza milletin desteği tamdır” dedi.
Programda konuşan Ak Parti Kırşehir Belediye Başkan Adayı Osman Arslan ise "Böyle yüce bir görev için şahsımı aday gösteren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyor, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli başta olmak üzere Cumhur İttifakı’nın tüm paydaşlarına da ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kırşehir’e hekim olarak 38 yıl hizmet ettikten sonra Belediye Başkan adayı olmanın onurunu yaşıyorum. Aldığımız bu büyük sorumluluğun farkındayız. İnşallah hep birlikte tüm gücümüzle çalışarak hedefe ulaşacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Kıymetli hemşehrilerim 31 Mart Yerel seçimleri Kırşehir’de ayrı bir anlam taşımaktadır. Cumhur ittifakının tek adayı olarak seçime girdiğimizden bu seçimi mutlaka güçlü bir şekilde kazanmak durumundayız. Kırşehir’de artık değişim zamanı gelmiştir. Bizler liyakatli ekibimizle birlikte Kırşehir’i yeniden hizmete kavuşturacak ve şehrimizi yeniden özüne döndüreceği" diye konuştu.
Programda, il ve ilçe belediye başkan adayları tanıtıldı. Kırşehir il merkezinde Osman Arslan, Kaman ilçesinde Emre Demirci, Çiçekdağı ilçesinde Hasan Hakanoğlu, Mucur ilçesinde Osman Demir, Boztepe ilçesinde Mahmut Dalgalı, Akpınar ilçesinde Orhan Boran, Akçakent ilçesinde Yılmaz Kılıç yarışacak. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Fahrettin Toker