AK Parti Kırşehir Milletvekili adayları Necmettin Erkan ve Dr. Osman Arslan Kırşehir teşkilatıyla bir araya geldi.

İl Başkanlığı binasında gerçekleşen toplantıya İl Başkanı Seher Ünsal, Milletvekili adayları Necmettin Erkan, Dr. Osman Arslan, Merkez İlçe Başkanı Ali Demir, Kadın Kolları Başkanı Meryem Düğer, Gençlik Kolları Başkanı Haydar Bilgin, İl Genel Meclis Başkanı Emre Demirci, Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç, Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Kaman İlçe Başkanı Mustafa Şahin, belediye ve il genel meclis üyeleri ve teşkilat üyeleri katıldı.

Coşkulu geçen toplantıda konuşan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal “AK Parti'de görev üstlenmek demek herhangi bir makam, mevki sahibi olmak değildir. AK Parti'de görev üstlenmek demek gece gündüz çalışarak ülkesine hizmet etmeye talip olmak demektir. Partimizin her kademesinde sorumluluk üstlenen bu kutlu yolda emeğini esirgemeyen tüm dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.Cumhurbaşkanımız 14 Mayıs seçimleri için iki değerli arkadaşlarımız Necmettin Erkan ve Dr. Osman Aslan’ı milletvekili adayı olarak Kırşehir’e gönderdi. İkisi de bizim gururumuz ikisi de bizim onurumuz. Allah’ın izniyle bizler bu seçimi 2-0 alacağımıza inanıyoruz. Doğru yolda doğru adamla yürümeye devam edeceğiz. Halkımızın ferasetine güveniyorum. Şehrimizin her köşesine hizmet götüren AK Parti’ye, yine büyük bir teveccühle rekor bir destek verecektir.Türkiye Yüzyılı’nın mimarı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu kutlu yolda birlik beraberlik içinde çalışacağız ve Cumhurbaşkanımızı rekor oy ile tekrar Cumhurbaşkanı seçeceğiz” ifadelerini kullandı.

Asaf Kayaoğlu, İYİ Parti’den ayrıldı Asaf Kayaoğlu, İYİ Parti’den ayrıldı

Toplantıda konuşan AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Necmettin Erkan “Teşkilat olarak bizleri bağrınıza bastığınız için sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Teşkilatımızın desteği ile güçlü bir seçim çalışması geçirerek Kırşehir’de 2-0 alacağımıza inancımız tam. Kırşehir için ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Birlik ve beraberlik içinde daha güçlü bir Kırşehir için çalışacağız. Hem teşkilat olarak hem de bizler bunu başaracak bilgi ve birikime sahibiz. Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye Yüzyılı’na hep beraber hizmet edeceğiz.” dedi.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayı Dr. Osman Arslan “Bizlere teveccüh gösterdiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Böyle büyük bir ailenin bir mensubumu olduğum için çok mutluyum. Teşkilatlarımız ile Allah’ın izniyle Kırşehir’de tarihi bir rekor kıracağız. Kırşehir’de gitmediğimiz kapı sıkmadığımız el bırakmayacağız. İnşaallah seçildiğimiz takdirde halktan kopuk değil vatandaşlarımız ile iç içe olacağız. Kırşehir “Doğru yolun doğru adamına” her zaman sahip çıkmıştır.  Bizler de her zaman Cumhurbaşkanımızın yanında ve emrinde olacağız.” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)