AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal,Cuma günübaşlayacak Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek; millet olarak sevgiyle, muhabbetle kucaklaşacağımız bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Seher Ünsal, bayram mesajında şunları ifade etti:

“Bizleri sağlık ve afiyet içinde Ramazan Bayramı’na kavuşturduğu için Rabbime hamd ediyorum. Semaya açılan ellerimizin, kılınan teravihlerimizin, okunan hatimlerimizin ve tuttuğumuz oruçlarımızın kabul olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu mübarek ayda, yardımlaşma ve dayanışmanın, hayırda yarışmanın en güzel örneklerini hep beraber yaşadık. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. 

Kızkalesi'nde bayram tatilinde konaklama mekanları tam kapasite doluluğa ulaştı Kızkalesi'nde bayram tatilinde konaklama mekanları tam kapasite doluluğa ulaştı

“Bayram vesilesiyle, annelerimiz, babalarımız, akrabalarımız yanında; yetimleri, öksüzleri, şehit çocuklarını ziyaret etmeyi, bayram sevincini yaşarken; hastaları, muhtaçları, yaşlıları da ziyaret etmeyi unutmayalım. 

Yeni umutlarla girdiğimiz bayramımızı, önemli bir seçimin hemen öncesinde idrak ediyoruz. 

Türkiye Yüzyılı’nın başlangıcı olacak 14 Mayıs’ta hem Cumhurbaşkanını, hem de Meclis’te görev yapacak milletvekillerimizi seçeceğiz.  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde geçtiğimiz 21 yılda ülkemize kazandırdığımız yatırımlar, hayata geçirdiğimiz projeler, yaptığımız hizmetler sayesinde Türkiye, hem bölgesinde hem de dünyada söz sahibi bir ülke olmuştur. 2053 ve 2071 hedeflerine koşar adımlarla ilerliyoruz. 

“Bugüne kadar önümüze çıkan sorunların üstesinden gelmeyi nasıl başardıysak, önümüzdeki dönemde de meselelerimizi, Allah’ın yardımı ve milletimizin dirayeti sayesinde çözeceğiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle Rabbim’den hepimizi bir sonraki Ramazan ayına sağlıkla, esenlikle, huzurla kavuşturmasını diliyorum. Ramazan Bayramı’nın başta İslam dünyası olmak üzere, tüm insanlık için hayırlara vesile olması temenni ediyor, Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum.” (HABER MERKEZİ)

Editör: İlknur öncü