AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Merkez İlçe Başkanı Ali Demir, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz ve beraberindeki parti kurmayları Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na giderek Başkan Mustafa Yılmaz ve ekibine hayırlı olsun dileğinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal ve beraberindekiler Kırşehir Ticaret Odası Başkanı Mustafa Yılmaz’ı, Meclis Başkanı Ramazan Dumlupınar ve Yönetim Kurulu üyeleri Ali Ardıç,Fatih Altıntaş, Erbil İlker Erdal ve Nihat Dağıstan'ı da ayrı ayrı tebrik ettiler.

KIRŞEHİR’DE KONUT VE İŞYERİ KİRALARININ YANINA VARILMIYOR!   KIRŞEHİR’DE KONUT VE İŞYERİ KİRALARININ YANINA VARILMIYOR!  

Başkan Mustafa Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz ve diğer parti yöneticilerine ziyaretleri için teşekkür etti.

Mucur Belediye Başkanı Atılgan Yılmaz da yaptığı açıklamada, “Yapılan yeni seçimde tekrar güven tazeleyen Kırşehir Ticaret Odası Başkanı Mustafa Yılmaz kardeşimize  bir kez daha hayırlı olsun diyorum rabbim utandırmasın. Kırşehir'imize güzel hizmetleri yapacaklarına inanıyorum. Tabiki önce birlik ve beraberlik şart. Biz hepimiz bir bütünüz önce bunu bilmeliyiz. Hizmet eden herkesten Allah razı olsun diyorum” dedi(HABER: BEYHAN BALLI)