AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Necmettin Erkan ve Osman Arslan, Kırşehir’deki sivil toplum kurulularının temsilcileri ve esnaflarla bir araya geldi.

Kelebek Düğün Salonu’nda gerçekleşen yemekli toplantıda söz alan AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Necmettin Erkan ve Osman Arslan, Kırşehir’de milletvekili seçilmesi halinde yapacakları çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdiler.

 STK Temsilcileri ve esnafların desteğini arkasına alan AK Parti Kırşehir Milletvekili Adayları Necmettin Erkan ve Osman Arslan, kendilerine gösterilen ilgi ve desteğe teşekkürler.

Kırşehir'de kaçak sigara operasyonunda baba ile 2 oğlu tutuklandı Kırşehir'de kaçak sigara operasyonunda baba ile 2 oğlu tutuklandı

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Merkez İlçe Başkanı Ali Demir, İl Genel Meclis Başkanı Emre Demirci ile partililerin de katıldığı toplantıda söz alan AK Parti Kırşehir Milletvekili adayı Dr. Osman Aslan, Kırşehir’in hak ettiği hizmet ve yatırımları alması için her türlü çalışmayı yapacaklarını belirterek, “Kırşehir AK parti iktidarı döneminde hak ettiği yatırım ve hizmetleri almış ve almaya da inşallah bizim dönemimizde devam edecektir. Kırşehir’e yapılacak yeni yapılacak 400 yataklı hastaneyle bugün sağlıkta yaşanan pek çok sorunlarımız ortadan kalkmış olacaktır. Eğitimde marka kent olan Kırşehir’de bu alanda bazı sıkını ve sorunların olduğunu görüyoruz. Bunları da kısa sürede çözümleyeceğiz. En önemlisi Kırşehir’imizin her alanda hak ettiği yatırımları alabilmeleri için hep birlikte çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Kırşehir’de Ahiliği hak ettiği yere getirmek için her türlü çalışmayı ve projeyi hayata  geçireceğine dikkat çeken 1. Sıra adayı Milletvekili Adayı Necmettin Erkan ise , “Ahiliğin hak ettiği bir konuma gelebilmesi için uzun süredir üzerinde çalıştığım pek çok projelerin var. Kırşehir’in termal turizmden hak ettiği payı alması için çok çalışıp, en az 3-4 termal 5 yıldızlı otelin Kırşehir’e yapılmasını sağlayacağız. Sivil toplum kuruluş başkanlarımız kendi demokratik kuralları çerçevesinde çalışacaklar. Biz de Neşet Ertaş üstadımızın tabiri ile onların yoldaşı, Meclis’te gür sesleri olacağız. Bir şehirde gerek sivil toplum örgütleri, gerekse yerel medyası ile bir ve beraber olunursa o şehrin aşamayacağı ve çözemeyeceği sorunu kalmaz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. 14 Mayıs'tan sonra hızlı trenle ilgili ne yapılması gerekiyorsa onu yapacağız. Organize Sanayi, hayvancılık başta olmak üzere tüm sorunlarımızın takipçisi olacağız. Organize Sanayi Bölgemizin daha da büyüyüp gelmişe için var gücümüzle çalışacağız. İstihdamı arttırıp, işsizliğin önüne geçeceğiz. Kırşehir ikinci bir üniversite kazandırmak için projemiz var. İnşallah bir vakıf kurarak ikinci bir üniversiteyi Kırşehirimize kazandıracağız” ifadelerini kullandı. (HABER: NURTEN CEYLAN)