Kırşehir Belediyesi’nin Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile organize ettiği Aile Yaşam Merkezi Yıl Sonu Gösterisi büyük beğeni topladı.

Belediye Aile Yaşam Merkezi Kursiyerlerinden yılsonu konseri ve gösterisi yarın Belediye Aile Yaşam Merkezi Kursiyerlerinden yılsonu konseri ve gösterisi yarın

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi’nde Gitar, Piyano, Bağlama, Klarnet, Keman, Bale ve Jimnastik kursu alan öğrenciler sunumlarını yaptı.

Eğitimciler Yeliz Baş, Muhammet Ertek, Uğurcan Garip, Yasin Akdağ ve Dilara Çakır tarafından hazırlanan programda kurs alan öğrencilerin sunumlarını gerçekleştirdiler.

Yılsonu Gösterisi’ne katılan Belediye Başkan Vekilimiz Sueda Şahin, yaptığı konuşmasında; “Kırşehir Belediyesi olarak, göreve geldiğimizden beri ilimizin her alanda gelişimi noktasında kültür sanat içerikli programlar ve projeleri de hazırlayarak hayata geçirmeye devam ediyoruz. Belediye’miz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Aile Yaşam Merkezi’mizin yılsonu etkinlikleri kapsamında Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile organize ettiği Konser ve Gösteride, kurs alan öğrencilerimiz edindikleri tecrübelerini bu konser ve gösteride hemşehrilerimizin beğenisine sundular. Böylesine anlamlı sanatsal organizasyonları hayata geçirmiş olmak hem Belediyemiz için hem de Kırşehir’imiz için gurur kaynağı. Programın hazırlanmasında tüm emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyorum.” dedi. 

Kaynak: (BELEDİYE BÜLTEN)