Milletvekili Erkan, Oda başkanlarıyla bir araya geldi

 “AHİLİK HAFTASI” DOLU DOLU GEÇECEK

   

AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan ve AK Parti İl Başkanı Seher Ünsal, Ahilik Haftası öncesi istişarelerde bulunmak üzere Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti.

Milletvekili Necmettin Erkan, Esnaf ve Sanatkarlar Oraları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk ve birliğe bağlı oda başkanları ile bir araya geldi. Oda başkanlarından çalışmaları ve talepleri hakkında bilgiler alan Milletvekili Erkan,  Ahilik Haftası kutlamaları konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, “2008 yılından bu yana çeşitli etkinliklerle kutlanan  Ahilik Haftası için değerlendirme yapmak üzere ilk kez Kırşehir bürokrasisi kapımızı çalarak bizi ziyadesiyle memnun etmiştir.  Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü süresince 11 yıl birliktelik içinde çalıştığımız Sayın Vekilimiz Necmettin Erkan Ahilik Haftası için göstermiş olduğu hassasiyetle bizleri mutlu etmiştir. Esnaflarımız, vatandaşlarımız ve bizlerle barışık halde çalışmalarını yürüten, şehrimiz sorunlarını kolektif olarak barışçıl ve birleştirici şekilde çözüme ulaştırmak üzere çalışan AK Parti İl Başkanımız Sayın Seher Ünsal da bu konuda bizi yalnız bırakmayarak taşın altına elini koymuştur. Sayın Vekilimize ve İl Başkanımıza bu nazik ziyaretleri ve değerli görüşleri için teşekkür ederiz. Birliktelik içinde dolu dolu bir bayram geçirmeyi dilerim” ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

 

Okul Çevrelerinde ve Servislerde Denetim Okul Çevrelerinde ve Servislerde Denetim