Birçok kültür ve medeniyete ev sahipliği yapmış, Ahiliğin başkenti Kırşehir 18 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan Bölgesel İl-İlçe Karmaları ve Kurum-Kulüpler Arası Kros Yarışları’na ev sahipliği yapacak.

Ünal Kaya: "Bu gururu hep birlikte yaşayalım" Ünal Kaya: "Bu gururu hep birlikte yaşayalım"

Türkiye Atletizm Federasyonu (TAF) tarafından 2023 yılı faaliyet programında yer alan Bölgesel İl-İlçe Karmaları ve Kurum-Kulüpler Arası Kros Yarışları’nın 18 Kasım Cumartesi günü (bugün) saat 13.00’da Aşıkpaşa Tabiat Parkı’nda başlayacağını belirten Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Nafiz Şahin, şunları kaydetti:

“Sporda adeta marka haline gelen ve bir çok ulusal, uluslar arası, bölgesel ve grup müsabakalarına ev sahipliği yapan Kırşehir’de bu kez atletlerimizi ağırlayacağız. 9 ilden 200 sporcu ve idarecinin katılması beklenen yarışmalarımıza katılacak olan sporcularımızı ve idarecilerimizi Ahiliğin Başkenti Kırşehir’de ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Anadolu'nun kadim şehri Kırşehir'e gelen tüm takımlara, sporcu, antrenör ve hakemlerimize başarılar diliyorum.” (HABER MERKEZİ)