Yeşil-beyazlılar, Pazartesi günü deplasmanda Afyonspor ile karşı karşıya gelecek. Kocaetepe

Zafer Stadyumunda oynanacak olan karşılaşma Pazartesi günü saat 20.00’da başlayacak…

 

Afyon’da puan avı!

 

TÜRKİYE Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz grup 2.haftanın kapanış maçında temsilcimiz Kırşehirspor, Pazartesi günü deplasmanda Afyonspor ile karşı karşıya gelecek. Maç saat 20.00’da başlayacak.

Geçtiğimiz hafta seyircisinin önünde Erokspor’a 3-1’lik skorla mağlup olup sezona puansız başlayan Kırşehirspor, Afyon deplasmanına puan için gidiyor. Yeşil-beyazlı ekibimiz Ligin 2.haftasının kapanış maçında Afyonspor’a yenemiyorsan yenilme taktiği ile çıkacak.

Erokspor maçı karşısında istediği futbolu sahaya yansıtamayarak karşılaşmadan 3 gollü mağlubiyetle ayrılan Kırşehirspor, Afyonspor karşısında puan veya puanlarla dönmeyi hedefliyor.

MAÇI TANIDIK HAKEM YÖNETECEK

TÜRKİYE Futbol Federasyonu (TFF) 2.Lig Beyaz grupta 2.haftanın kapanış maçında Pazartesi günü Ayfonspor ile Kırşehirspor arasında oynanacak olan karşılaşmayı Bursa bölgesi B Klasman hakemlerinden Süleyman Soyutürk yönetecek.

Soyutürk’ün zorlu 90 dakikada yardımcılıklarını ise Balıkesir bölgesi B Klasman Yardımcı Hakemi Hasan Cebeci, Kocaeli bölgesi B Klasman Yardımcı Hakemi Birtan Yavuz, Çanakkale C Klasman Hakemi Okan Kayataş yapacak.

Afyon Kocatepe Zafer Stadyumunda Pazartesi günü saat 20.00’da oynanacak olan Afyonspor-Kırşehirspor maçının gözlemciliğini Serkan Çınar yaparken, Temsilci olarak ta Aydın Balkanlı, Fatih Mangır atandı.

Öte yandan Afyonspor-Kırşehirspor maçını yönetecek olan Süleyman Soyutürk, yeşil-beyazlı ekibimizin bundan önce 2 defa maçını yönetti.

Kırşehirspor’un Bucaspor’u 3-1, Kastamonuspor’u da 2-0 yendiği maçlarda düdük çaldı.

Öte taraftan, Beyaz grupta Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günü oynanacak diğer karşılaşmalarda 7 farklı ilden hakem düdük çalacak. Merkez Hakem Kurulu, söz konusu hakemleri Bursa’dan Süleyman Soyutürk, Ankara’dan Onur Bingöl, Diyarbakır’dan Lütfullah Aslan, Ordu’dan Adem Cinek, İzmir’den Berkay Erdemir, Sakarya’dan Levent Gümüşdere, Kocaeli’den Abdulbaki Ayyıldız, Konya’dan Burak Akdağ olarak açıkladı.

KIRŞEHİRSPOR, MERSİN MAÇINA HAZIRLANIYOR KIRŞEHİRSPOR, MERSİN MAÇINA HAZIRLANIYOR

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)