20 yıldır Sağlık Bakanlığı’nın çeşitli birimlerinde görev yapan ve eğitim kariyeri olarak başarılı bir CV'si bulunan Adnan Çelik Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendirildi. Yeni görevine başlamasının ardından
Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Baran Genç, Adnan Çelik’i ziyaret ederek başarılar dilediler.
Başkan Ekicioğlu’na kendisine duyduğu güven ile layık gördüğü bu önemli görevi en başarılı şekilde icra edeceğini belirten Adnan Çelik, “Öncelikle beni bu önemli göreve layık gören ve çalışma arkadaşı olma fırsatı tanıyan Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu’na teşekkür etmek isterim. Kırşehir’e kazandırdığı şeffaf, dürüst ve sosyal belediyecilik hizmetlerinin bundan sonra paydaşı olmak benim için çok önemli bir motivasyon kaynağı olacaktır. Şahsıma bu önemli sorumluluğa layık gören destek veren tüm dost ve yakınlarıma da ayrı ayrı teşekkür ederim.
Her şey hak ettiği konuma gelmesi gereken tarih, sanat ve kültür şehri Kırşehir’imiz için” ifadelerini kullanarak sosyal medyasından bir teşekkür mesajı yayımladı.
    “Kırşehir Çiğdem” olarak biz de Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Çelik’i kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz.

Bayramda girişler ücretsiz! Bayramda girişler ücretsiz!

Muhabir: FAHRETTİN TOKER