SALON: Kındam Spor Salonu

Zonguldakspor, deplasmanda kayıp: 3-0 Zonguldakspor, deplasmanda kayıp: 3-0

SAHA HAKEMLERİ: Murat Yağlı**, Osman Köksaldı**

SAYI HAKEMİ: Mustafa Sarısakal*

ABDULKADİR ÖZCAN İMAM HATİP: Ahmet Burak Başarmak**, Ahmet Tahir Babacan**, Berathan Koçak**, Esad Zekeriya Çiftçi**, Süleyman Ağırman**, Tunahan İnce**, Yusuf Berat Çangır**, Yusuf Ensar Erel**, Muhammed Furkan Torun**, Kenan Karaduman**, Eren Koçak**, Ahmet Faruk Sönmez**

BEDEN EĞİTİMİĞİ ÖĞRETMENİ: Mahmut Sami Çapkur

SOSYAL BİLİMLER AND.LİSESİ: Faruk Enes Solak**, Kaan Gavgacıoğlu**, Muhammed Emre Demiraslan**, Ali Aksu**, Kerim Sarı**, Mithat Kılıç**, Muhammed Can Babatürk**, Muhammed Bilal Ekici**, Çınar Kılıç**,Mustafa Ömür Dağ**, Kerem Yılmaz**, Samet Memiş**

BEDEN EĞİTİMİĞİ ÖĞRETMENİ: Betül Şahinci Gökgül, Hakan Savaş

İLK YARI SONUCU: 2-0 (Abdulkadir Özcan)

MAÇ SONUCU: 4-1  (Abdulkadir Özcan)

GOLLER: Süleyman Ağırman,(2) Ahmet Başarmak, Berathan Koçak (Abdulkadir Özcan), Ali Aksu (Sosyal Bilimler)

OKUL sporları faaliyet raporunda yer alan Liselerarası genç erkekler Futsal (Salon Futbolu) İl birinciliğinde B Grubu’nda oynadığı 4 maçta topladığı 10 puanla lider olarak tamamlayan Abdulkadir Özcan İmam Hatip Lisesi ile A Grubu’nda oynadığı 4 maçta topladığı 7 puanla 2.sırada tamamlayan Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Maçı 4-1’lik skorla kazanan Abdulkadir Özcan İmam Hatip Lisesi,  futsal şampiyonasında finale yükseldi.
Kındam Spor Salonu’nda oynanan ve Murat Yağlı, Osman Köksaldı ve Mustafa Sarısakal hakem triyosunun birlikte yönettiği maça etkili bir oyunla başlayan Abdulkadir Özcan, Süleyman Ağırman’ın kaydettiği golle zorlu karşılaşmada 1-0 öne geçti.
İyi futbol sergileyip öne geçmesinin ardından ataklarını sıklaştıran ve rakip kalede daha fazla görülen taraf olan Abdulkadir Özcan İmam Hatip Lisesi Ahmet Başarmak’ın golüyle 2-0 öne geçerken, soyunma odasına da 2-0 üstünlükle girdi.
Karşılaşmanın 2.yarısında topa daha fazla sahip olan ve rakibi yarı alanına hapseden taraf Abdulkadir Özcan İmam Hatip Lisesi kaptanı Berathan Koçak ile skoru 3-0 yaparak maçta iyice rahatladı.
İlerleyen dakikalarda Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi Ali Aksu ile skoru 3-1 yaparak farkı 2’ye düşürdü.
Maçın son saniyelerinde Abdulkadir Özcan İmam Hatip Lisesi Süleyman Ağırman ile bir gol daha bularak skoru 4-1 yaptı.
Kalan dakikalarda başkada gol olmayınca Abdulkadir Özcan İmam Hatip Lisesi, Sosyal Bilimler Anadolu Lisesini 4-1’le geçerek finale yükseldi.
Abdulkadir Özcan İmam Hatip Lisesi finalde Mucur Şehir Ramazan Karaca Anadolu Lisesi ile karşı karşıya gelecek.
(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)