KIRŞEHİRSPOR, MERSİN MAÇINA HAZIRLANIYOR KIRŞEHİRSPOR, MERSİN MAÇINA HAZIRLANIYOR

Ankara Etimesgut, 25. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali'yle renklendi. Festivalde 7 ülkeden gelen katılımcılarla Türk kültürünün zenginliği sergilendi. Lezzet duraklarından folklor gösterilerine kadar birçok etkinlikle ziyaretçiler, Anadolu'nun büyüsünü deneyimliyor. Her akşam 100 bin kişinin katılımıyla devam eden
festivale ilgi oldukça büyüktü.

Kırşehir'den de çok fazla vatandaşın katılım gösterdiği Ankara Etimesgut, 25. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali'nde unutulmaz dolu dolu 10 gün yaşandı. 

Geçtiğimiz günlerde 25. Uluslararası Anadolu Günleri Kültür ve Sanat Festivali'nde Sanatçı Uğur Işılak,  Kırşehir İl Kültür Müdürlüğü Abdallar Topluluğu, Kırşehir İl kültür Müdürlüğü'ne bağlı Cacabey Gençlik Merkezi Halk Oyunları ekibi sahne aldı.

Kırşehirliler Ankara'da unutulmaz bir gece yaşadı. Kırşehir İl Kültür Müdürlüğü Abdallar Topluluğu, Kırşehir İl kültür Müdürlüğü'ne bağlı Cacabey Gençlik Merkezi Halk Oyunları ekibi yaptıkları gösterilerle dakikalarca binlerce katılımcıdan alkış aldı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)