SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM:Beytullah Karaca

40ŞEHİRGÜCÜSPOR (U14): Ömer Aydınoğlu*, Doruk Yiğit*, Mustafa Özçiçek*, Cebrail Köse*, Salih Utku Yılmaz*, Kadirhan Bektaş*, Kayra Aslan*, Ömer Çelik*, İbrahim Rendeci*, Atilla Ertem*, Alperen Yıldız*, Serdar Dağ*, Salih Yusuf*, Göktürk Gardaş*, Mehmet Kıraç*, Osman Arda Silsübür*, Batuhan Keskin*, Adnan Akif Bulduk*, Enes Tura Aslan

ANTRENÖR: Sercan Uğurlu

ATAKSPOR (U14): Yiğit Güvenç*, Atilla Tan*, Mehmet Kutay Kılıçlı*, Hüseyin Efe Akça*, Ferhat Çavuş*, Nezir Kocabey*, Abdullah Sefa*, Furkan Erdoğan*, Ali Mert Kılıçlı*, Mehmet Efe Öztürk*, Çetin Yıldırım*, Kayra Baş*, Şerafettin Aydoğan*, Tunahan Er*, Melih Şahinci*, Nurettin Esat Yıldırım*, Mansur*

ANTRENÖR: Hikmet Demir

GOLLER: Dk.4 Kayra, Dk.7,9 Atillah, Dk.42,60 Mansur, Dk.44 Enes (40 Şehirgücüspor), Dk.50 Mehmet Efe (Atakspor)

U14 Gençler Ligi’nin 5’inci haftasının kapanış maçında şampiyonluğun en büyük adayı olan 40 Şehirgücüspor ile zirvenin baya uzağında kalan Atakspor karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli maça sahne olan karşılaşmayı 40 Şehirgücüspor 6-1 kazanarak 4’te 4 yaparak yoluna kayıpsız devam etti.

Cumartesi günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Beytullah Karaca’nın yönettiği maçın ilk yarısını 40 Şehirgücüspor Kayra ve Atilla (2) golleriyle 3-0 önde tamamladı.

Mücadelenin 2’nci yarısında da etkili futbolunu sürdüren 40 Şehirgücüspor oyuna sonradan giren Mansur (2) Enes’in golleriyle maçtan 6-1 galip ayrıldı. Atakspor’un tek golü ise Mehmet’ten geldi.

Bu sonucun ardından 4 maçın 4’ünü de kazanan 40 Şehirgücüspor yoluna kayıpsız devam ederek 12 puanla liderliğini sürdürdü.

EVİNDE MAĞLUP: 1-0 EVİNDE MAĞLUP: 1-0

(Haber-Fotoğraflar: Salih HANÇER)