Mavi-beyazlılar, Ömer Halisdemir’i tek golle yenerek U11’i 2.sırada tamamladı

40 Şehirgücüspor, sezonu 2. bitirdi: 1-0

SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM: Abdurrahman Atabay**

ÖMER HALİSDEMİR SPOR KULÜBÜ (U11): Kayra Altuntaş**, Haydar Yiğit Köysüren**, Ahmet Burak Çakmak**, Hüseyin Kağan Mert**, Tibet Tuzcu**, Kayra Duran**, Talha Bayram**, Bahattin Turan**, Emir Esat Turan**, Rahmi İzgüden**, Reha Salan**, Salih Bera Koçak**, Emirhan**, Yusuf Karakoç**, Yusuf Eymen**

ANTRENÖR: Mustafa Koçak

YÖNETİCİ: Sami Turan

40 ŞEHİRGÜCÜSPOR (U11): Alişan Karakaya**, Emir Eymen Aydınoğlu**, Emir Kaan Gönen**, Tugay Günen**, Recep**, Miralp Savaş**, Göktuğ Ayyıldız**, Buğra Keleş**, Mehmet Apaydın**, Hayati Çavuş**, Adem Yusuf**, Çınar Miraç**, Melih Koç**

ANTRENÖR: Ömer Demiryol

GOLLER: Dk.7 Göktuğ Ayyıldız (40 Şehirgücüspor)

U11 GENÇLER Ligi’nin 14.haftasının 2.karşılaşmasında sezonu 2.olarak garantileyen 40 Şehirgücüspor ile Ömer Halisdemir Spor Kulübü karşı karşıya geldi. Mavi-beyazlılar karşılaşmadan tek golle galip ayrıldı.

Pazar günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Abdurrahman Atabay’ın tek hakem olarak görev yaptığı maça etkili bir futbolla başlayan 40 Şehirgücüspor, 7.dakikada takımın golcü oyuncusu Göktuğ Ayyıldız ile 1-0 öne geçti. Bu golle 40 Şehirgücüspor devreyi 1-0 önde tamamladı.

Mert Müldür'ün golü  en güzel gol seçildi Mert Müldür'ün golü en güzel gol seçildi

Karşılaşmanın 2.yarısında her iki ekip durgun bir oyun sergilerken, buldukları pozisyonları da golle sonuçlandıramayınca, maçın galibini ilk yarıda atılan gol belirledi ve 40 Şehirgücüspor maçtan 1-0’lık skorla galip ayrıldı.

Bu sonucun ardından 40 Şehirgücüspor sezonu 29 puanla 2.sırada tamamlarken, Ömer Halisdemir Spor Kulübü ise 19 puanla 5.sırada bitirdi.

Muhabir: Fahrettin Toker