SAHA: Bağbaşı Sentetik (Kırşehir)

HAKEMLER: Abdurrahman Atabay**, Utku Zeki Böğrekçi**, İbrahim Durak**

40 ŞEHİRGÜCÜSPOR (U16): Ali Kürkçü*, Arda Coşkuner*, Bilge Çınar Kılıç*, Arda Akkan*, Cebrail Köse*, Mehmet Öztürk*, Ali Akbayır*, Salih Utku Yılmaz*, Burak Dilek*, Arda Recep Yılmaz*, Mert Okatan*, Ömer Aydınoğlu*, Ebubekir Mamık*, Serdar Dağ*, Mustafa Özçiçek*, Celal Yiğit Aslan*, Osman Doruk Yiğit*, Kadirhan Bektaş*, Kayra Aslan*, Ömer Çelik*, Atilla Ertem 

ANTRENÖR: Sercan Uğurlu

ATAKSPOR (U16): Batuhan Dursun*, Eren Koç*, Yasin Emre Akkuş*, Onur Karakülah*, Ömer Erol*, Yiğit Güvenç*, Şerafettin Aydoğan*, Sefa Yabaneri*, Mert Eyüp*, Furkan Erdoğan*, Necdet Ulu*

ANTRENÖR: Hikmet Demir

GOLLER: Dk.4,12,60 Ali Akbayır, Dk.20,40 Ekrem, Dk.25 Eren, Dk.50 Ege (40 ŞEhirgücüspor)

U16 Gençler Ligi’nin 6’ncı haftasının kapanış maçında ligde şampiyonluk hesapları yapan 40 Şehirgücüspor ile hiçbir iddiası bulunmayan Minik Kramponlar karşı karşıya geldi. Mücadelenin başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen 40 Şehirgücüspor sahadan 7-0’lık skorla galip ayrıldı ve iddiasını devam ettirdi.

Pazar günü Bağbaşı tesislerinde bulunan Sentetik sahasında oynanan ve Abdurrahman Atabay’ın yönettiği maça oldukça etkili başlayan 40 Şehirgücüspor, 4’üncü dakikada Ali Akbayır ile 1-0 öne geçti.

11’inci dakikada Ali Akbayır ile skoru 2-0 yapan mavi-beyazlı ekip, 20’nci dakikada Ekrem ile durumu 3-0’a getirdi.

Oldukça rahat bir oyun sergileyen 40 Şehirgücüspor, 25’inci dakikada Eren ile farkı 4’e çıkarırken, ilk yarıyı da 4-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2’nci yarısında da iyi futbolunu sürdüren 40 Şehirgücüspor, 40’ncı dakikada Ekrem, 51’inci dakikada Ege ve 67’nci dakikada Ali Akbayır’ın golleriyle sahadan 7-0’lık skorla galip ayrıldı ve puanını 15 yapıp averajla haftayı 2’nci sırada tamamladı.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)