SAHA: 2 No’lu Sentetik (Kırşehir)

HAKEM:  Murat Yağlı***

40 ŞEHİRGÜCÜSPOR (U11): Alişan Karakaya**, Emir Eymen Aydınoğlu**, Emir Kaan Gönen**, Tugay Günen**, Recep**, Miralp Savaş**, Göktuğ Ayyıldız**, Buğra Keleş**, Mehmet Apaydın**, Hayati Çavuş**, Adem Yusuf**, Çınar Miraç**, Melih Koç**

ANTRENÖR: Ömer Demiryol

ATAKSPOR (U11): Kerem Çiftçi**, Ahmet Efe Yıldız**, Mehmet Alperen Yılmaz**, Eymen Durdu**, Ali Efe, Kemal Toprak**, Ahmet Yabaneri**, Faruk Emir Arslan**

ANTRENÖR: Hikmet Demir

YÖNETİCİ: Ömer Durdu

GOLLER: Dk.10,33 Buğra Keleş, Dk.27 Recep, Dk.41 Melih Koç (40 Şehirgücüspor), Dk.37 Ahmet Yabaneri (Atakspor)

U12 GENÇLER Ligi’nin 8.haftasının 3.maçında zirve yarışının uzağında kalan 40 Şehirgücüspor ile ligin son sırasında yer alan Atakspor karşı karşıya geldi. Çekişmeli ve kıran kırana geçen maçı 40 Şehirgücüspor, Buğra (2), Recep ve Melih’in golleriyle 4-1’lik skorla kazandı.

Salı günü 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan ve Murat Yağlı’nın yönettiği maçın 10’uncu dakikasında 40 Şehirgücüspor Buğra Keleş’in golüyle 1-0 öne geçti. Bu golle 40 Şehirgücüspor ilk yarıyı 1-0 önde tamamladı.

Karşılaşmanın 2.yarısına da etkili başlayan 40 Şehirgücüspor, 27.dakikada Recep’in golüyle skoru 2-0 yaptı.

Mücadelenin 33.dakikasında sahneye bir kez daha çıkan Buğra Keleş skoru 3-0 yaparken, bu gol Atakspor’dan Ahmet Yabaneri 37.dakikada cevap vererek skoru 3-1’e getirdi.

Maçtaki son sözü 41.dakikada Melik Koç söyledi ve 40 Şehirgücüspor, karşılaşmayı 4-1 kazanarak ligdeki 4’üncü galibiyetini elde etti.

Yaz spor okulları, büyük ilgi görüyor Yaz spor okulları, büyük ilgi görüyor

Muhabir: Fahrettin Toker