Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 3 bölge için kritik uyarılar peş peşe geldi. Peki Kırşehir bu bölgeler arasında yer alıyor mu? Kırşehir'de meteorolojinin uyardığı iller arasında mı? Kırşehir'de yağmur bekleniyor mu? gibi soruların cevabını sizler için derledik..

Antalya son yılların en hareketli bayram tatilini geçirdi Antalya son yılların en hareketli bayram tatilini geçirdi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre bugün Ege ve Akdeniz'in iç kesimleri ile Orta ve Doğu Karadeniz bölgesi gök gürültülü sağanak yağışlı olacak. Marmara'da ise kuvvetli poyraz etkili olmayı sürdürecek.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre ülkemizin kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın kuzeydoğusu, İç Ege, Akdeniz'in iç kesimleri, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları, Kırklareli kıyıları, Eskişehir, Bolu, Düzce, Sinop, Kars, Ardahan ve Erzurum çevreleri ile Ankara'nın kuzeybatı ilçelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

KIRŞEHİR'DE YAĞMUR BEKLENİYOR MU?

Vatandaşlar tarafından sıkça sorgulanan bugün Kırşehir yağışlı mı? Kırşehir'de yağmur bekleniyor mu? sorularının işte cevabı... Böylelikle Kırşehir'de beklenen bir yağış olmamakla birlikte meteorolojinin bahsettiği iller arasında yer almıyor. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Fahrettin Toker